عبارات استاندارد مصاحبه‌های شغلی

در این پست از مرکز ترجمه کاردوآنلاین و در بحث عبارات استاندارد مصاحبه‌های شغلی، با موضوعات مهمی که معمولاً در مصاحبه‌های شغلی مطرح می‌گردند آشنا می‌شوید. در پست‌های بعد عبارت‌های کلیدی مورد استفاده مربوط برای هر یک از این موضوعات به طور جداگانه معرفی خواهند شد. لطفاً به ادامه مطلب بروید.

عبارات استاندارد مصاحبه‌های شغلی

برای استخدام در شرکت‌های خارجی، شرکت‌های بین‌المللی داخلی و حتی برای جذب شدن در برخی مشاغل خاص شرکت‌های داخلی باید آماده‌ی مصاحبه شغلی به زبان انگلیسی باشید. اگر قرار است مصاحبه شغلی شما به انگلیسی باشد، ضمن آشنایی با موضوعاتی که احتمالاً در مصاحبه‌های شغلی مطرح می‌شوند، بهتر است به عبارات استاندارد انگلیسی مربوط به هر یک از این موضوعات هم مسلط باشید. مصاحبه شغلی یکی از حساس‌ترین موارد کاربرد انگلیسی است. شما در پست‌های مرکز ترجمه کاردوآنلاین درباره عبارات استاندارد مصاحبه‌های شغلی با پرکاربردترین عبارت‌های مورد استفاده در مصاحبه‌های شغلی به زبان انگليسی آشنا می‌شوید. پیش از آن یک نکته را یادآوری می‌کنم: برای تسلط واقعی در مصاحبه‌های انگلیسی و تضمین موفقیت در مشاغلی که ماهیت بین‌المللی دارند، پیشاپیش باید به گرامر، مهارت‌های نگارش، صحبت کردن، شنیدن و خواندن و درک مطلب زبان انگلیسی اشراف کافی داشته باشید. اگر لازم می‌بینید، نکات عمومی، بخش‌ها و موضوعات مهم مطرح درباره مصاحبه‌های شغلی را در این پست (به انگلیسی) بخوانید. اگر در نگارش جملات پیچیده و حرفه‌ای انگلیسی نیاز به مطالعه دارید به پست‌های مربوط به جملات طولانی انگلیسی در مرکز ترجمه کاردوآنلاین مراجعه کنید.

عبارات استاندارد مصاحبه‌های شغلی job-interview

موضوعات مهم در مصاحبه‌های شغلی

موضوعات و بخش‌هایی هستند که تقریباً در همه مصاحبه‌های شغلی تکرار می‌شوند. هر یک از این موضوعات و بخش‌ها عبارت‌های مربوط به خودشان را دارند. در این پست با بخش‌های مهم مصاحبه‌های شغلی آشنا می‌شویم. در پست‌های بعد و در مباحث مربوط به مرور عبارت‌های پرکاربرد و استاندارد در مصاحبه‌های شغلی به عبارت‌های استانداردی می‌پردازیم. این عبارات تحت عناوین زیر و در پست‌های جداگانه تقدیم شما خواهند شد.

  • خودتان را توصیف کنید
  • درباره نوع شغل یا سمتی مورد تقاضایتان توضیح بدهید
  • درباره قابلیت‌هایتان صحبت کنید
  • درباره نقاط قوت خود حرف بزنید
  • در صورت لزوم، درباره نقاط ضعف خود حرف بزنید
  • بگویید چرا این شغل را می‌خواهید
  • بگویید چرا شرکت باید شما را استخدام کند
  • درباره مهارت‌های زبانی خود توضیح بدهید
  • درباره حقوق مورد تقاضایتان صحبت کنید

مرور عبارت‌های پرکاربرد و استاندارد مرتبط با مصاحبه شغلی راهی میانبر و مطمئن برای موفقیت در این مصاحبه‌هاست. با دنبال کردن پست‌های مرکز ترجمه کاردوآنلاین در مبحث عبارت‌های استاندارد مصاحبه شغلی می‌توانید از مصاحبه‌ شغلی انگلیسی سربلند بیرون بیایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *