عباراتی درباره شغل مورد تقاضا

در این پست از مرکز ترجمه کاردوآنلاین و در بحث عبارات استاندارد مصاحبه‌های شغلی انگلیسی، با عباراتی درباره شغل مورد تقاضا آشنا می‌شوید. لطفاً به ادامه مطلب بروید.

عبارات استاندارد انگلیسی برای مصاحبه‌های شغلی

برای استخدام در شرکت‌های خارجی، شرکت‌های بین‌المللی داخلی و حتی برای جذب شدن در برخی مشاغل خاص شرکت‌های داخلی باید آماده‌ی مصاحبه شغلی به زبان انگلیسی باشید. اگر قرار است مصاحبه شغلی شما به انگلیسی باشد، ضمن آشنایی با موضوعاتی که احتمالاً در مصاحبه‌های شغلی مطرح می‌شوند، بهتر است به عبارات استاندارد انگلیسی مربوط به هر یک از این موضوعات هم مسلط باشید. مصاحبه شغلی یکی از حساس‌ترین موارد کاربرد انگلیسی است. شما در پست‌های مرکز ترجمه کاردوآنلاین درباره عبارات استاندارد مصاحبه‌های شغلی با پرکاربردترین عبارت‌های مورد استفاده در مصاحبه‌های شغلی به زبان انگليسی آشنا می‌شوید. پیش از آن یک نکته را یادآوری می‌کنم: برای تسلط واقعی در مصاحبه‌های انگلیسی و تضمین موفقیت در مشاغلی که ماهیت بین‌المللی دارند، پیشاپیش باید به گرامر، مهارت‌های نگارش، صحبت کردن، شنیدن و خواندن و درک مطلب زبان انگلیسی اشراف کافی داشته باشید. اگر لازم می‌بینید، نکات عمومی، بخش‌ها و موضوعات مهم مطرح درباره مصاحبه‌های شغلی را در این پست (به انگلیسی) بخوانید. اگر در نگارش جملات پیچیده و حرفه‌ای انگلیسی نیاز به مطالعه دارید به پست‌های مربوط به جملات طولانی انگلیسی در مرکز ترجمه کاردوآنلاین مراجعه کنید.

عباراتی درباره شغل مورد تقاضا job-position

عباراتی درباره شغل مورد تقاضا

موضوعات و بخش‌هایی هستند که تقریباً در همه مصاحبه‌های شغلی تکرار می‌شوند. هر یک از این موضوعات و بخش‌ها عبارت‌های مربوط به خودشان را دارند. در این پست با عباراتی درباره شغل مورد تقاضا آشنا می‌شویم.

I’m looking for a position in which I can …

دنبال شغلی هستم که در آن …

I’m interested in an …

علاقه‌مند به … هستم.

I am more interested in a full-time position.

بیشتر به یک شغل تمام‌وقت علاقه‌مند هستم. / به شغل تمام‌وقت علاقه‌ بیشتری دارم.

I am more interested in a part-time position.

بیشتر به یک شغل پاره‌وقت علاقه‌مند هستم. / به شغل پاره‌وقت علاقه‌ بیشتری دارم.

Considering that I’d be required to deal with the customers directly, this job would be a natural progression for me as a sales professional!

از آنجا که لازم است مستقیماً با مشتریان در ارتباط باشم، این شغل ادامه طبیعی پیشرفت من به عنوان یک فروشنده حرفه‌ای است.

Having worked 10 years in the retail industry, I made the decision to upskill and now that I have my certificate done, I want to pursue a career in accountancy.

با ده سال سابقه در صنعت خرده‌فروشی، تصمیم گرفتم مهارت‌هایم را بالا ببرم و حالا که مدرکم را گرفته‌ام می‌خواهم کارم را در (بخش) حسابداری ادامه بدهم.

I want to further my career in sales/marketing.

می‌خواهم کارم را در (بخش) فروش / بازاریابی ادامه بدهم.

I would prefer to have a job in line with my qualifications.

ترجیح می‌دهم شغلی داشته باشم که با قابلیت‌هایم ( / شایستگی‌هایم) همسو باشد.

 

در پست‌ قبل چند عبارت برای توصیف خود خواندید و در این پست با عباراتی درباره شغل مورد تقاضا آشنا شدید. مرور عبارت‌های پرکاربرد و استاندارد انگلیسی مرتبط با مصاحبه شغلی راهی میانبر و مطمئن برای موفقیت در این مصاحبه‌هاست. با دنبال کردن پست‌های مرکز ترجمه کاردوآنلاین در مبحث عبارت‌های استاندارد مصاحبه شغلی می‌توانید از مصاحبه‌ شغلی انگلیسی سربلند بیرون بیایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *