عباراتی برای بیان نقاط ضعف خود

در این پست از مرکز ترجمه کاردوآنلاین و در بحث عبارات استاندارد مصاحبه‌های شغلی انگلیسی، با عباراتی برای بیان نقاط ضعف خود آشنا می‌شوید. لطفاً به ادامه مطلب بروید.

عبارات استاندارد انگلیسی برای مصاحبه‌های شغلی

برای استخدام در شرکت‌های خارجی، شرکت‌های بین‌المللی داخلی و حتی برای جذب شدن در برخی مشاغل خاص شرکت‌های داخلی باید آماده‌ی مصاحبه شغلی به زبان انگلیسی باشید. اگر قرار است مصاحبه شغلی شما به انگلیسی باشد، ضمن آشنایی با موضوعاتی که احتمالاً در مصاحبه‌های شغلی مطرح می‌شوند، بهتر است به عبارات استاندارد انگلیسی مربوط به هر یک از این موضوعات هم مسلط باشید. مصاحبه شغلی یکی از حساس‌ترین موارد کاربرد انگلیسی است. شما در پست‌های مرکز ترجمه کاردوآنلاین درباره عبارات استاندارد مصاحبه‌های شغلی با پرکاربردترین عبارت‌های مورد استفاده در مصاحبه‌های شغلی به زبان انگليسی آشنا می‌شوید. پیش از آن یک نکته را یادآوری می‌کنم: برای تسلط واقعی در مصاحبه‌های انگلیسی و تضمین موفقیت در مشاغلی که ماهیت بین‌المللی دارند، پیشاپیش باید به گرامر، مهارت‌های نگارش، صحبت کردن، شنیدن و خواندن و درک مطلب زبان انگلیسی اشراف کافی داشته باشید. اگر لازم می‌بینید، نکات عمومی، بخش‌ها و موضوعات مهم مطرح درباره مصاحبه‌های شغلی را در این پست (به انگلیسی) بخوانید. اگر در نگارش جملات پیچیده و حرفه‌ای انگلیسی نیاز به مطالعه دارید به پست‌های مربوط به جملات طولانی انگلیسی در مرکز ترجمه کاردوآنلاین مراجعه کنید.

عباراتی برای بیان نقاط ضعف خود weak-points

عباراتی برای بیان نقاط ضعف خود

موضوعات و بخش‌هایی هستند که تقریباً در همه مصاحبه‌های شغلی تکرار می‌شوند. هر یک از این موضوعات و بخش‌ها عبارت‌های مربوط به خودشان را دارند. در این پست با عباراتی برای بیان نقاط ضعف خود آشنا می‌شویم. درست است که این پست را به عباراتی برای بیان نقاط ضعف خود اختصاص داده‌ام اما به یاد داشته باشید که از این عبارات و عبارات مشابه تنها و تنها زمانی استفاده کنید که مصاحبه‌کننده سوالی درباره نقطه یا نقاط ضعف شما پرسیده باشد.

I feel my English ability is my weakest trait.

احساس می‌کنم انگلیسی‌ام ضعیف‌ترین نقطه در میان ویژگی‌های من است.

I always try to solve my own problems instead of asking a co-worker who might know the answer.

همیشه سعی می‌کنم به جای درخواست کمک از همکارانی که ممکن است جواب را بدانند، خودم مشکلاتم را حل کنم.

I am overzealous; i work too hard.

بیش از حد شور و اشتیاق دارم؛ زیادی کار می‌کنم.

I become nervous when ….

زمانی که … عصبی و نگران می‌شوم. / در مواقعِ … احساس نگرانی می‌کنم.

I tend to spend too much time making sure the customer is satisfied.

معمولاً زمان خیلی زیادی صرف می‌کنم تا مطمئن شوم مشتری راضی شده است.

Sometimes I have trouble delegating duties to others.

بعضی اوقات در سپردن وظایف به دیگران مشکل دارم. / گاهی نمی‌توانم به راحتی وظایف را به دیگران تفویض کنم.

Well, I’m one of those people who can’t quit until I’ve done the best job I can do.

خب، من از آن آدم‌ها هستم که نمی‌توانم کاری را رها کنم، مگر زمانی که آن کار را به بهترین شکلی که می‌توانم انجام داده باشم.

When the stakes are high, I can be a very firm leader who insists on excellence in all things.

وقتی در کاری موضوع مرگ و زندگی مطرح باشد، می‌توانم به یک مدیر و رهبر بسیار سخت‌گیر تبدیل شوم، مدیری که در همه موارد روی دستیابی به بهترین نتایج پافشاری می‌کند.

I’m sure that I’m not perfect, but as I understand the needs for this job, they appear to be a close match for my skills and experience.

مطمئنم که آدم کاملی نیستم، اما الزامات این شغل را درک می‌کنم و به نظر می‌رسد این الزامات تا حد زیادی با مهارت‌ها و تجارب من همخوانی دارند.

I don’t think there are any fundamental issues or problems we have to be concerned about but …

فکر نمی‌کنم موضوع و مسئله مهمی باشد که بخواهیم نگرانش باشیم اما …

I don’t have a lot of experience speaking in front of a large group and I still get a bit nervous when asked to present.

در صحبت کردن در مقابل جمع‌های بزرگ تجربه زیادی ندارم و هنوز در برابر درخواست ارائه مطلب کمی دچار استرس می‌شوم.

Although my current job doesn’t require public speaking, I know it’s an important job skill, so I recently started attending some useful meetings and I am already starting to feel much more comfortable speaking in front of a group.

در شغل فعلی‌ام نیازی به سخنرانی برای عموم نیست، اما می‌دانم که این یک مهارت شغلی مهم است، بنابراین اخیراً شروع کرده‌ام و دارم در یک سری جلسات مفید شرکت می‌کنم و الان صحبت کردن در جمع برایم راحت‌تر شده است.

در پست‌‌های قبل به مرور چند عبارت برای توصیف خود، عباراتی درباره شغل مورد تقاضا، عباراتی برای بیان قابلیت‌های خود و عباراتی برای بیان نقاط قوت خود پرداختیم و در این پست با عباراتی برای بیان نقاط ضعف خود آشنا شدید. مرور عبارت‌های پرکاربرد و استاندارد انگلیسی مرتبط با مصاحبه شغلی راهی میانبر و مطمئن برای موفقیت در این مصاحبه‌هاست. با دنبال کردن پست‌های مرکز ترجمه کاردوآنلاین در مبحث عبارت‌های استاندارد مصاحبه شغلی می‌توانید از مصاحبه‌ شغلی انگلیسی سربلند بیرون بیایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *