پاسخ به چرا این شغل را می‌خواهید

در بحث عبارات استاندارد مصاحبه‌های شغلی انگلیسی در این پست از مرکز ترجمه کاردوآنلاین با عنوان «پاسخ به چرا این شغل را می‌خواهید» با چند عبارت برای پاسخ به این پرسش آشنا می‌شوید. لطفاً به ادامه مطلب بروید.

عبارات استاندارد انگلیسی برای مصاحبه‌های شغلی

برای استخدام در شرکت‌های خارجی، شرکت‌های بین‌المللی داخلی و حتی برای جذب شدن در برخی مشاغل خاص شرکت‌های داخلی باید آماده‌ی مصاحبه شغلی به زبان انگلیسی باشید. اگر قرار است مصاحبه شغلی شما به انگلیسی باشد، ضمن آشنایی با موضوعاتی که احتمالاً در مصاحبه‌های شغلی مطرح می‌شوند، بهتر است به عبارات استاندارد انگلیسی مربوط به هر یک از این موضوعات هم مسلط باشید. مصاحبه شغلی یکی از حساس‌ترین موارد کاربرد انگلیسی است. شما در پست‌های مرکز ترجمه کاردوآنلاین درباره عبارات استاندارد مصاحبه‌های شغلی با پرکاربردترین عبارت‌های مورد استفاده در مصاحبه‌های شغلی به زبان انگليسی آشنا می‌شوید. پیش از آن یک نکته را یادآوری می‌کنم: برای تسلط واقعی در مصاحبه‌های انگلیسی و تضمین موفقیت در مشاغلی که ماهیت بین‌المللی دارند، پیشاپیش باید به گرامر، مهارت‌های نگارش، صحبت کردن، شنیدن و خواندن و درک مطلب زبان انگلیسی اشراف کافی داشته باشید. اگر لازم می‌بینید، نکات عمومی، بخش‌ها و موضوعات مهم مطرح درباره مصاحبه‌های شغلی را در این پست (به انگلیسی) بخوانید. اگر در نگارش جملات پیچیده و حرفه‌ای انگلیسی نیاز به مطالعه دارید به پست‌های مربوط به جملات طولانی انگلیسی در مرکز ترجمه کاردوآنلاین مراجعه کنید.

پاسخ به چرا این شغل را می‌خواهید future-job

پاسخ به چرا این شغل را می‌خواهید

موضوعات و بخش‌هایی هستند که تقریباً در همه مصاحبه‌های شغلی تکرار می‌شوند. هر یک از این موضوعات و بخش‌ها عبارت‌های مربوط به خودشان را دارند. ممکن است پاسخ به چرا این شغل را می‌خواهید در مصاحبه شغلی یکی از مهم‌ترین پاسخ‌های عمرتان باشد. جملاتی هستند که کمک می‌کنند به نحوی شایسته به این پرسش پاسخ بدهیم. در این پست با عنوان «پاسخ به چرا این شغل را می‌خواهید» به این عبارات و جملات می‌پردازیم.

I want to take on more responsibility.

می‌خواهم مسئولیت بیشتری را متقبل بشوم. / می‌خواهم مسئولیت بیشتری بر عهده بگیرم.

This job is in line with my qualifications.

این شغل با صلاحیت‌ها و ویژگی‌های من همخوانی دارد.

I am convinced that the firm is becoming one of the market leaders.

معتقدم این شرکت دارد به یکی از شرکت‌های پیشرو بازار تبدیل می‌شود.

I want to further my career in accounting.

می‌خواهم کارم را در حسابداری پیشرفت بدهم. / می‌خواهم شغل حسابداری را (در مراحل پیشرفته‌تر) ادامه بدهم.

I am impressed by the quality of your products.

کیفیت محصولات شما من را تحت تأثیر قرار داده است.

This job would be a natural progression for me as a sales professional!

این شغل ادامه طبیعی حرفه فروش برای من است. / با این شغل من در ادامه مسیر شغلی‌ام حرفه فروش را در سطح پیشرفته‌تری ادامه می‌دهم.

I want to pursue a career in…

می‌خواهم کارم را در … ادامه بدهم.

I want to get this job because it’s in line with your qualifications.

این شغل را می‌خواهم چون با صلاحیت‌ها و مهارت‌هایم همخوانی و تناسب دارد.

 

در پست‌‌های قبل به مرورِ چند عبارت برای توصیف خود، عباراتی درباره شغل مورد تقاضا، عباراتی برای بیان قابلیت‌های خود، عباراتی برای بیان نقاط قوت خود و عباراتی برای بیان نقاط ضعف خود پرداختیم و در این پست با عنوان «چرا این شغل را می‌خواهید: عبارات» با عباراتی برای پاسخگویی به این پرسش آشنا شدید. مرور عبارت‌های پرکاربرد و استاندارد انگلیسی مرتبط با مصاحبه شغلی راهی میانبر و مطمئن برای موفقیت در این مصاحبه‌هاست. با دنبال کردن پست‌های مرکز ترجمه کاردوآنلاین در مبحث عبارت‌های استاندارد مصاحبه شغلی می‌توانید از مصاحبه‌ شغلی انگلیسی سربلند بیرون بیایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *